ایرنا/ کمیته تحقیق و بررسی حادثه آتش‌سوزی تعمیرگاه ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجد سلیمان با دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تشکیل شد.

این کمیته تخصصی متشکل از روسا و کارشناسان اداره HSE و واحدهای مرتبط در ستاد شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، موظف است علل وقوع این حادثه را بررسی کند.
بر اساس این گزارش، در پی حادثه آتش‌سوزی تعمیرگاه ترابری شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، "امیر امیدیان" از کارکنان پیمانکاری این شرکت، مصدوم و در اثر صدمه ناشی از سوختگی جان خود را از دست داد.
طبق اعلام  شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، حادثه آتش سوزی در تعمیرگاه ترابری این شرکت ساعت ۱۱ و ۶ دقیقه ۳۰ آبان‌ماه به وقوع پیوست .
با الحاق چهار ناحیه نفتی؛ لب سفید، قلعه نار، هفتگل و نفت سفید در دی ماه ١٣٧٧ شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان به عنوان یکی از شرکتهای فرعی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تاسیس گردید.
این شرکت که فعالیت های خود را عملا از سال ١٣٧٨ شروع کرده است از قسمت غرب تا ٧٥ کیلومتری پلدختر و از قسمت شرق تا ٢٥ کیلومتری ایذه را شامل می‌شود.
در حال حاضر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان دارای  ۱۱واحد بهره برداری، چهار ایستگاه تقویت و تزریق گاز و سه کارخانه نمک زدایی در محدوده‌ای به طول ۴۱۰ کیلومتر می باشد.
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today