باشگاه خبرنگاران/ ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی سرکرده باند سارقان زورگیر را دستگیر کردند.

سرکرده باند سارقان زورگیر که با زور و تهدید اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی وانت نیسان در اطراف شهرستان اراک کرده بودند، در تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی دستگیر شد.
سرهنگ کارآگاه کامیار چهری، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تشریح کرد: مدتی پیش با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر ضرب و شتم راننده خودروی وانت نیسان و سرقت خودروی وی با زور و تهدید در یکی از محور‌های اطراف شهرستان اراک بررسی موضوع به صورت تخصصی از سوی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی آغاز شد.
سرهنگ چهری افزود: در تحقیقات اولیه از مالباخته مشخص شد که این فرد به عنوان راننده خودروی بار بر در یکی از میادین شهرستان اراک منتظر دریافت بار بوده که سه نفر با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به وی مراجعه و اذعان می‌کنند قصد انتقال باری را از کمربندی جدید الاحداث اراک مقابل پالایشگاه به استان همجوار را دارند.
او اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد پس از توافق اولیه یکی از سرنشینان خودروی سواری به همراه راننده نیسان و دو نفر دیگر با خودروی سواری به سمت محل توافق شده حرکت می‌کنند که پس از طی مسیر در محلی مناسب و خلوت و اضافه شدن دو نفر دیگر راننده نیسان را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده و با انداختن وی در بیابان‌های اطراف خوردو نیسان را به سرقت می‌برند.
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی ادامه داد: در تحقیقات گسترده ماموران پلیس آگاهی سرکرده سارقان در استان گلستان شناسایی و با توجه به سرقت خودروی سواری در استان قم ماموران این پلیس سارق را در استان گلستان دستگیر و به قم انتقال دادند.
او بیان کرد: متهم با نیابت قضائی از استان قم به پلیس آگاهی استان مرکزی منتقل و به سرقت به عنف خودروی نیسان با همدستی دو تن از همدستان خود اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری همدستان سارق ادامه دارد افزود: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today