ایسنا/ معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان با اشاره به بارش نزولات جوی در جنوب استان کرمان گفت: بارش‌های اخیر هیچ گونه خسارت جدی به حوزه راه‌های جنوب استان کرمان وارد نکرده است.

"مجتبی رئیسی"، معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان از فعالیت سامانه بارشی از شب گذشته در جنوب استان خبر داد و گفت: به‌واسطه بارش باران از عصر دیروز در شهرستان‌های جنوبی استان سبب طغیان و جاری شدن سیلاب در بستر برخی رودخانه های فصلی شد.
وی بیشترین ناپایداری های جوی را در منطقه جنوب کرمان در مناطق کوهستانی اعلام کرد و افزود: ۱۴ اکیپ راهداری با ۱۵۶ دستگاه راهداری سبک و سنگین و ۱۶۰ نفر نیروی راهداری در حال خدمات رسانی هستند.  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با  بیان اینکه در برخی از روستاها و مناطق شهرستانهای جنوبی بارش شدید باران سبب تخریب بستر راههای خاکی شده است افزود: روسای ادرات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان‌ها از صبح امروز در حال رصد و پایش حوزه فعالیتی خود هستند تا در صورت بروز تخریب و ایجاد مشکل سیلاب نسبت به رفع آن از جمله تیغ زنی و بازگشایی مسیرهای خسارت دیده توسط ماشین آلات راهداری اقدام کنند.
وی از تردد در تمام محورهای 7 شهرستان جنوبی استان کرمان خبر داد و گفت: تمام محورهای ارتباطی این منطقه باز است و تردد در آنها جریان دارد.
رئیسی از آماده باش بودن شبانه روزی مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جنوب کرمان خبر داد و گفت: رانندگان برای مدیریت مسیر تردد و اطلاعات جوی راه‌ها با شماره ۱۴۱ تماس بگیرند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar