صدا و سیما/ رئیس پلیس راه مازندران گفت: رعایت تمهیدات زمستانی در جاده‌ها برای رانندگان ضروری است.

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در جاده‌ها عادی و روان است اظهار کرد: با توجه به فصل سرما و بارش برف و باران و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان ضروری است که قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت کنند.
وی افزود: توصیه پلیس به رانندگان این است که برای تردد در جاده‌ها حتما" زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و خودروی آن‌ها به لاستیک یخ شکن، چراغ مه شکن و برف پاک کن سالم مجهز باشد.
رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: داشتن تجهیزات گرمایشی و مواد غذایی در خودرو و بنزین کافی در باک ماشین از دیگر توصیه‌های پلیس به رانندگان است.
سرهنگ جهان تاب از رانندگان خواست از سفر‌های غیرضروری در جاده‌ها خودداری کنند و در صورت تردد در جاده‌ها با سرعت مطمئنه برانند و از سرعت و سبقت بیجا پرهیز کنند.
رئیس پلیس راه مازندران درباره جریمه کرونایی خودرو‌ها هم یاداور شد: دوربین‌های نظارتی، خودرو‌هایی که با پلاک شهر‌های قرمز و نارنجی وارد استان شوند را جریمه می‌کنند.

محدویت تردد در جاده هراز
رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور اجرای عملیات رفع نواقص و احداث دیوار خروجی تونل امام زاده هاشم در کیلومتر ۹۹ تا ۱۰۳ محور هراز، تونل مذکور از ۷ آذر تا ۱ بهمن ماه امسال از ساعت ۱۲ ظهر تا ۵ عصر روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه مسدود است.
سرهنگ جهان تاب افزود: طی این مدت تردد از جاده قدیم امام زاده هاشم، به صورت دو طرفه و با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد شد.
وی از رانندگان خواست: در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today