ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان گفت: شرایط ویژه‌ و بی سابقه‌ای برای ترخیص ۱۰ هزار موتورسیکلت و خودرو از پارکینگ‌های استان فراهم شده است.

سرهنگ برزو مرادی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان اظهار کرد: اکنون هشت هزار دستگاه موتورسیکلت و دو هزار دستگاه انواع خودرو در پارکینگ‌های استان وجود دارد که صاحبان این موتورسیکلت‌ها و خودروها می‌توانند در قالب طرحی که برای ترخیص در نظر گرفته شده با تسهیلات بیشتر و هزینه کمتر آنها را از پارکینگ ترخیص کنند.
وی ادامه داد: این طرح که تا پایان دی‌ ماه جریان خواهد داشت شامل خودروهایی می‌شود که تا پایان سال ۹۹ به پارکینگ منتقل‌شده‌اند.
سرهنگ مرادی با بیان اینکه مالک باید در ابتدا به دفاتر پلیس ۱۰+ رجوع کند افزود: هزینه‌های  نگهداری در پارکینگ، برابر نرخ سال ۱۳۹۴ محاسبه شده و بخشودگی دو برابری جریمه‌ها در نظر گرفته می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان اضافه کرد: امکان پرداخت تدریجی جریمه‌های معوقه و امکان ترخیص بدون پرداخت بدهی عوارض بزرگراهی و عوارض شهرداری از دیگر مزایای این طرح است.
وی یادآور شد: همراه داشتن مدارک موجود از قبیل قبض پارکینگ، کارت ملی و سند مالکیت برای ترخیص ضروری است.
سرهنگ مرادی گفت: وسایل نقلیه‌ای که بنابر دستور توقیف ‌شده‌اند باید از آن طریق رفع توقیف بشوند تا از مزایای طرح بهره‌مند شوند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online