ایسنا/ فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به اینکه طرح برخورد با کارگاه‌های ضایعاتی به‌صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد گفت: در اجرای این طرح‌ها بیش از ۳۳۰ کارگاه ضایعاتی متخلف پلمب شده است.

سرهنگ مهدی پورامینایی، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان اظهار داشت: ارتقاء امنیت اجتماعی به‌عنوان وظیفه اصلی پلیس و مطالبه جدی و به‌حق شهروندان با اجرای طرح‌های انتظامی آشکار و پنهان در حال انجام است.
وی با اشاره به اجرای بیش از 10 ها طرح از ابتدای سال تاکنون افزود: در راستای برخورد با وقوع انواع سرقت‌ها، طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی با محوریت مقابله جدی با کارگاه های ضایعاتی دخیل در امر خرید و فروش اموال مسروقه انجام شده است و کلانتری‌های این فرماندهی به صورت روزانه از این کارگاه های ضایعاتی بازدید دارند.
سرهنگ امینایی در تشریح دستاوردهای این طرح ها خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری از ۷۹۲ کارگاه ضایعاتی در سطح شهرستان کرمان بازدید به عمل آمد که در نهایت ۳۳۰ واحد از این کارگاه ها پلمب و ۱۵ کارگاه متخلف نیز جمع آوری شده است.

سرهنگ امینایی با تاکید بر اینکه ساماندهی کارگاه های ضایعاتی یک ضرورت است اظهار داشت: هوشمندسازی و استفاده از تجهیزات نوین در کارگاه های ضایعاتی کمک شایانی به امنیت اجتماعی خواهد کرد که در این رابطه از افرادی که در زمینه جمع آوری، خرید و نگهداری ضایعات فعالیت دارند می‌خواهیم ضمن رعایت آسایش شهروندان و پرهیز از ایجاد مزاحمت، از خرید کالاهای مورددار و مظنون به سرقت خودداری و در صورت مشاهده این قبیل موارد موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar