ایرنا/ فرمانده انتظامی استان کرمان از ناکامی عاملان حمل و انبار ۵۰۱ کیلو تریاک و ۵۱ کیلو حشیش در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی دقیق پلیس مبارزه با موادمخدر مرکز استان، خبری مبنی بر تردد شبانه یک دستگاه سواری پیکان حامل مواد مخدر به ماموران شیفت شب این پلیس گزارش شد که بلافاصله ماموران بدون فوت وقت به یکی از محورهای کوهستانی محدوده شهر کرمان اعزام شدند.
وی افزود: حضور و استقرار شبانه ماموران در این محور تا حوالی نیمه شب ادامه داشت به نتیجه رسید و ماموران موفق شدند با استقرار و پایش نامحسوس چند نقطه خودرو مورد نظر را مشاهده و آن را طی یک عملیات ضربتی متوقف کنند.
سردار ناظری تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو ۳۲۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و ضمن دستگیری راننده آن با انجام پیگیری های بعدی از انبار یک محموله دیگر در یک منزل اطلاع یافتند و ضمن هماهنگی قضایی یک تیم دیگر را به این مکان اعزام و در بازرسی از این منزل نیز ۱۷۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۵۱ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف کردند.
او با اشاره به دستگیری یک متهم دیگر در این منزل که مسئول نگهداری این محموله بود یادآور شد: با تلاش و حضور ضربتی ماموران همیشه پای کار پلیس مبارزه با مواد مخدر طی این عملیات بامدادی در مجموع ۵۵۲ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر کشف و این 2 عامل حمل و انبار مواد افیونی نیز به دست قانون سپرده شدند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar