ایرنا/ استاندار زنجان طی حکمی ابوالفضل رفیعی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی خود منصوب کرد.

آیین تکریم و معارفه معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی قبلی و جدید استاندار زنجان روز سه شنبه در جلسه شورای اداری استان با حضور استاندار، امام جمعه و مدیران استانی برگزار شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی قبلی استانداری زنجان در این مراسم در سخنانی ضمن قدردانی از همراهی مجموعه مدیریتی استان در پیشبرد امور، گفت: سلامت، وفاق و رعایت اخلاق در سیاست سه محورو مولفه های کاری من تصدی مسئولیت بود.
خدابخش مرادی نافچی به وجود فضای امن و آرام در استان اشاره کرد و افزود: در آبان سال ۹۸ با همراهی و مشارکت مردم و تدبیر شورای تامین استان، حتی سنگ کوچکی هم به دیواری در استان نخورد.
وی به روند کاهشی شاخص وقوع جرم در استان اشاره کرد و اظهار داشت: زنجان از حیث میزان وقوع جرم، دارای رتبه های پایین در کشور است.
مرادی نافچی با اشاره به تدوین سند پیشگیری از اعتیاد، پیشگیری از طلاق، سند دوران پساکرونا و سند پدافند غیرعامل استان گفت: در پی‌گیری حل مسائل اجتماعی، بهره گیری از نگاه ها و نظرات اندیشه ورزان در قالب هیات های اندیشه ورز در اولویت قرار داشت.
در این مراسم ابوالفضل رفیعی به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان معرفی و از خدامات حدود سه ساله خدابخش مرادی نافچی معاون قبلی استاندار زنجان قدردانی شد.
گفتنی است که رفیعی سابقه مدیرکل حراست استانداری زنجان و معاونت توسعه و معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره کل اطلاعات استان را در کارنامه کاری خود دارد.

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today