فارس/ فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از دستگیری ۲ قاچاقچی سلاح و مهمات در عملیات مشترک پلیس شهرستان‌های نجف‌آباد و شاهین‌شهر خبر داد و گفت:‌ از این افراد ۸ قبضه سلاح وینچستر کشف شد.

میثم گوهری آرانی، فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد اظهار کرد:‌ در تداوم طرح‌های امنیت‌بخش پلیس،‌ مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان‌های نجف‌آباد و شاهین‌شهر در انجام تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه قاچاق سلاح غیرمجاز از استان‌های جنوبی به مرکز کشور مطلع شدند.
وی افزود:‌ با آغاز تحقیقات نامحسوس، سرانجام زمانی که این قاچاقچیان در حال برنامه‌ریزی برای قاچاق تعدادی سلاح بودند، مورد رصد اطلاعاتی پلیس قرار گرفتند.
گوهری آرانی خاطرنشان کرد: در مراقبت‌های پلیسی مشخص شد که این افراد در حال قاچاق سلاح و تردد از یکی از استان‌های جنوبی کشور به سمت استان اصفهان بوده‌اند که بلافاصله با هماهنگی انجام شده با مقام قضائی، برنامه‌ریزی عملیاتی لازم برای دستگیری این افراد آغاز شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد ادامه داد: سرانجام طی یک عملیات،‌ ۲ نفر متهم که با یک دستگاه خودروی نیسان و در پوشش حمل تره‌بار در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان نجف‌آباد در حال تردد بودند ‌دستگیر و در بازرسی از زیر بار خودرو، تعداد ۸ قبضه سلاح شورشی وینچستر کشف شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today