باشگاه خبرنگاران/ مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی ۸ کیلو و ۷۵۰ گرم هروئین و شیشه کشف کردند.

مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی ۴ توزیع کننده عمده مواد مخدر صنعتی را در شهرستان اراک دستگیر و ۸ کیلو و ۷۵۰ گرم هروئین و شیشه از آنان کشف کردند.
سرهنگ حسین شمسایی فرد، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی در تشریح این خبر گفت: در نخستین عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در تحقیقاتی جامع از بارگیری مقادیری مواد مخدر در یک دستگاه خودروی سواری از استان تهران به مقصد اراک، از سوی ۲ توزیع کننده عمده مواد مخدر باخبر شدند.
سرهنگ شمسایی فرد افزود: در برنامه ریزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی خودروی موردنظر شناسایی و سرانجام در عملیاتی از سوی مآموران، در ورودی شهرستان اراک متوقف شد.
او با اشاره به دستگیری ۲ توزیع کننده عمده مواد مخدر در این عملیات اظهار کرد: در بازرسی از قسمت این خودروی توقیفی، یک کیلو و ۷۱۵ گرم هروئین و ۲۳۵گرم مواد شیشه کشف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مرکزی بیان کرد: در دیگر عملیات هم ۲ نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در شهرستان اراک دستگیر و ۳ دستگاه خودروی سواری از آنان که برای توزیع مواد مخدر در سطح این شهرستان استفاده می‌شد، توقیف شد.
او با اشاره به کشف ۶ کیلو و ۸۰۰ گرم هروئین و شیشه در بازرسی مأموران از خودرو‌های توقیقی و مخفیگاه‌های افراد مذکور افزود: تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات‌های پلیسی پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.


آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today