ایرنا/ فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سرکرده باند قاچاق سلاح و مهمات و کشف ۱۱ قبضه کلت کمری در شهرستان اهواز خبر داد.

سردار سیدمحمد صالحی، فرمانده انتظامی خوزستان با اعلام این خبر بیان کرد: در کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح خوزستان، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با همکاری معاونت اطلاعات مرزبانی، طی رصد اطلاعاتی یکی از عناصر اصلی قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان‌ اهواز شناسایی کردند.
وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با تحقیق پلیسی محل تردد قاچاقچی مورد نظر را شناسایی و با همکاری معاونت اطلاعات مرزبانی استان در یک عملیات مشترک وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه و محل جاساز متهم ۱۱ قبضه کلت کمری، چهار هزار و ۲۰۰ عدد فشنگ جنگی و ۲۲ تیغه خشاب کشف و ضبط شد.
وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد، افزود: امنیت مردم، خط قرمز پلیس است و با افرادی که قصد خدشه‌دار کردن آن را داشته باشند، با اقتدار برخورد خواهیم کرد.
پیش از این نیز در ۲۷ آبان باند قاچاق سلاح و مهمات به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در خوزستان منهدم و ۸۰ قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیر زیادی مهمات کشف و ضبط شد.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today