ایرنا/ شهردار ملایر تکمیل پروژه گردشگری «مینی‌وُرلد» را یکی از اولویت‌ها برشمرد و گفت: با توجه به اینکه ظرفیت این پروژه پرهزینه تکمیل شده است بنابراین المان جدیدی در این مجموعه نصب نمی شود.

مجید فرجی، شهردار ملایر در این رابطه اظهار کرد: در حال حاضر محوطه‌سازی مجموعه مینی‌ورلد در دستور کار است تا آثار ایجاد شده از آسیب دور بماند.
وی با تاکید بر اینکه پس از محصور کردن پروژه، کل مجموعه به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: در تلاش هستیم طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌کاره شهرداری را حداقل تا ۶ ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.
شهردار ملایر با اشاره به اینکه طرح‌ها و برنامه‌های شهرداری بر اساس نیازمندی‌ها و دغدغه‌های مردم به صورت کوتاه و بلند مدت تدوین می‌شود، تکمیل ساختمان خدمات شهری، ساختمان مدیریت بحران، ساماندهی کانال پشت ناسیونال و مجموعه فرهنگی و تجاری میدان استاندارد را از جمله این پروژه‌ها برشمرد.
فرجی ادامه داد: علاوه بر این تکمیل و راه‌اندازی ۲ رستوران جزیره و سنتی در بام ملایر، متل‌های بام، جدول‌گذاری و آسفالت معابر سطح شهر، آغاز فعالیت گرمخانه شهرداری و تکمیل و راه‌اندازی مکان نگهداری سگ‌های بلاصاحب در دستور کار است.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today