روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی/ «حمید کاظمی حکی» از استان آذربایجان غربی، از سوی کمیته ارزیابی و انتخاب پژوهشگر و فناور برتر، به‌عنوان فناور برتر وزارت آموزش و پرورش در سال 1400 معرفی شد.

طبق اعلام دبیرخانه ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش و پرورش، امسال در بیست و دومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور، مستندات علمی پژوهشی 37 نفر از پژوهشگران و فناوران برتر از سوی استان‌های مختلف کشور از جمله استان آذربایجان غربی به دبیرخانه کشوری ارسال شده بود که پس از بررسی سوابق و مستندات در کمیته ارزیابی آثار، حمید کاظمی حکی، نماینده استان آذربایجان غربی به این موفقیت نایل آمد.
گفتنی است حمید کاظمی، دانشجوی رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز بوده و دارای اختراعات و ابتکارات ثبت شده ای از جمله میکروفتوراکتور متشکل از چندین میکرولوله، میکروکانال به منظور انجام فرآیند اکسیداسیون، رفلکتورهای پلیمری ترافیکی مورد استفاده در جاده‌ها و خیابان‌ها جهت بازتاب نور، پایه سرم همراه با قابلیت جریان داشتن سرم و حمل توسط بیمار، ساخت لوله داخل نای در جهت مختلف و قابلیت تغییر زوایا و ... می باشد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today