باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه مازندران نسبت به احتمال برفی شدن جاده‌های کوهستانی مازندران از فردا هشدار داد.

سرهنگ یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه احتمال بارش برف از فردا پنجشنبه ۱۱ آذر ماه در جاده‌های کوهستانی استان، اظهار کرد: توصیه پلیس به رانندگان این است که برای تردد در جاده‌ها حتما" زنجیر چرخ به همراه داشته و خودروی آن‌ها به لاستیک یخ شکن، چراغ مه شکن و برف پاک کن سالم مجهز باشد.
او افزود: داشتن تجهیزات گرمایشی و مواد غذایی در خودرو و بنزین کافی در باک ماشین از دیگر توصیه‌های پلیس به رانندگان است.
سرهنگ جهان تاب از رانندگان خواست از سفر‌های غیرضروری در جاده‌ها خودداری کنند و در صورت تردد در جاده‌ها با سرعت مطمئنه برانند و از سرعت و سبقت بیجا پرهیز کنند.
رئیس پلیس راه مازندران درباره جریمه کرونایی خودرو‌ها هم گفت: دوربین‌های نظارتی، خودرو‌هایی که با پلاک شهر‌های قرمز و نارنجی وارد استان شوند را جریمه می‌کنند.
او افزود: به منظور اجرای عملیات رفع نواقص و احداث دیوار خروجی تونل امام زاده هاشم در کیلومتر ۹۹ تا ۱۰۳ محور هراز، تونل مذکور از ۷ آذر تا اول بهمن ماه امسال از ساعت ۱۲ ظهر تا ۵ عصر روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه مسدود است.
سرهنگ جهان تاب گفت: تردد در این مدت از جاده قدیم امام زاده هاشم، به صورت دو طرفه و با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد شد.
رئیس پلیس راه مازندران افزود:آمد و شد خودروها هم اکنون در تمامی محورهای استان عادی و روان و سطح راه ها نیز خشک است.


آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today