تسنیم/ مردم کاشان از قطعی برق بدون برنامه کلافه شده‌اند و این سؤال مطرح است که علت قطعی گسترده برق در کاشان چیست؟

چند روزی است که قطعی برق در شهرستان کاشان شهروندان را کلافه کرده است و قطعی مکرر برق بدون اطلاع قبلی به‌نوعی نگرانی را برای آحاد شهروندان به وجود آورده است.
مناطق مختلفی از شهرستان کاشان نظیر شهرک مسکونی 22 بهمن، ناجی آباد فاز 2 و دیگر مناطق کاشان در روزهای اخیر شاهد قطعی برق بدون برنامه‌ریزی قبلی بوده است. 
مهدی رمضانی، رئیس اداره برق شهرستان کاشان ضمن رد قطعی برق در شهرک 22 بهمن کاشان اظهار داشت: قطعی برق چند روز گذشته در منطقه فاز 2 ناجی آباد کاشان به دلیل خرابی و مشکل از سوی سیستم توزیع برق در اصفهان بوده که در کمترین زمان مشکل رفع شد.
رئیس اداره برق شهرستان کاشان با بیان اینکه به دلیل انتقال برق به منطقه فتح‌المبین چند نوبت قطعی برق از پیش اعلام شده در شهرک 22 بهمن داریم افزود: اگر قطعی برق در این منطقه وجود دارد شهروندان به سامانه مربوط به قطعی برق اعلام کنند‌.
سجاد ایجادی، مسئول روابط عمومی اداره  برق شهرستان کاشان خبر از سرقت شبکه برق و اتصال کابل برق خبر داد و اظهار داشت: خاموشی‌های امروز در خیابان ملافتح‌الله، میدان قاضی اسدالله و محدوده آن، شهرک 22 بهمن و قسمتی از راوند بوده که گروه‌های عملیاتی برق مشغول تعمیر آنان هستند.
وی با بیان اینکه برق این مناطق به زودی وصل می‌شود، افزود: از صبر و تحمل شهروندان سپاسگزاریم و از این پیش آمد خارج از اراده متاسفیم و از حضور مردم عذرخواهی می‌کنیم.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today