صدا و سیما/ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف 105 تن روغن خوراکی قاچاق در شهرستان های "دشتیاری" و "نیمروز" خبر داد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: روز گذشته در راستای طرح تشدید برخورد با قاچاق کالا، مأموران انتظامی شهرستان های دشتیاری و نیمروز هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور های مواصلاتی سطح حوزه خود موفق به کشف مقادیری قابل توجه روغن خوراکی قاچاق شدند.
وی افزود: در این رابطه مأموران انتظامی شهرستان دشتیاری ظهر دیروز هنگام کنترل تردد خودروهای عبوری در محور "چابهار- دشتیاری" به 5 دستگاه تریلی کانتینر دار مشکوک، که پس از توقیف و بازرسی از آنها، مقدار 85 تن روغن خوراکی قاچاق و فاقد مدارک مثبت گمرکی را کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین مأموران انتظامی شهرستان نیمروز، عصر دیروز موفق شدند در بازرسی از یک دستگاه تریلی در محور مواصلاتی "نهبندان- زاهدان" مقدار 20 تن روغن خوراکی قاچاق را کشف کنند.
سردار طاهری با بیان اینکه روز گذشته در مجموع 105 تن روغن خوراکی قاچاق کشف شده است بیان داشت: ارزش اقلام قاچاق کشف شده بنابر اعلام نظر کارشناسان 26 میلیارد ریال برآورد شده است.
این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در این رابطه 7 فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده اند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today