تسنیم/ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: ستاد پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور در اردبیل تشکیل شده و در این زمینه ۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌های اقتصادی در نظر داریم.

یاسر عبداللهی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل ظهر امروز در جلسه پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به اردبیل اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده ستاد پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس‌جمهور در اردبیل تشکیل شده و در این زمینه ۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای طرح‌های اقتصادی در نظر داریم.
وی بیان کرد: طرح‌های اقتصادی را برای اعطای تسهیلات به بانک‌ها معرفی می‌کنیم که به همین منظور بانک‌ها نیز پس از بررسی تسهیلات را اعطا می‌کنند.
عبداللهی گفت: اختصاص تسهیلات بانکی به طرح‌های اقتصادی قدم بزرگی برای توسعه اقتصادی استان است که با عملی شدن این مهم جهش و اتفاق خاصی برای طرح‌ها رخ می‌دهد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: جلسات پیگیری مصوبات سفر به صورت منظم در استانداری برگزار می‌شود که به همین منظور چند نفر به صورت مشخص به دنبال پیگیری کارها و اجرای مصوبات خواهند بود که نیاز است در این زمینه مشارکت‌های لازم را داشته باشند.
وی اظهار کرد: با توجه به این که اجرای پروژه‌های استانی از لحاظ اقتصادی و صنعتی وضعیت مطلوبی دارد، بنابراین نیاز است تا پیگیری‌های لازم در این زمینه برای تأثیرگذاری‌های بیشتر در معیشت مردم مشخص است که دولت سیزدهم نیز در حال حاضر به دنبال این مهم است.

 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today