ایرنا/ مدیرعامل سازمان آتشنشانی شهرداری زنجان گفت: طی ۲ ماه اخیر "مهر و آبان" امسال بر اثر وقوع حادثه رانندگی در حین برگزاری مراسم عروس گردانی در شهر زنجان، ۶ نفر جان باختند.

مجید امیرفضلی، مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه این ۶ نفر در پی چهار فقره حادثه رانندگی جان خود را از دست دادند، افزود: در یکی از حوادث رانندگی رخ داده در میدان بسیج ۳ نفر و در سه مورد مابقی نیز هرکدام یک نفر کشته شدند.
وی اظهار کرد: این حوادث رانندگی منجر به فوت در میدان بسیج، خیابان خیام و کمربندی جنوبی و شمالی شهر زنجان اتفاق افتاده بود که علاوه بر این تعداد کشته، چندین نفر نیز مصدوم و راهی بیمارستان های شهر زنجان شدند.
امیرفضلی تصریح کرد: اکیپ های عملیاتی و امداد و نجات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با توجه به احتمال آتش سوزی خودروهای درگیر تصادف و همچنین رهاسازی کشته ها و مصدومان این مراسم عروسی گردانی ها، عازم محل حادثه شده بودند.     
وی با بیان اینکه این تعداد کشته و مصدوم در مراسم های عروس گردانی بسیار نگران کننده بوده و جای تامل و دقت دارد، افزود: هفته گذشته نیز در مقابل ستاد نیروی انتظامی زنجان یک دستگاه خودرو حامل عروس در ابتدا با یک دستگاه خودروی سواری پراید برخورد و سپس چندین دستگاه خودرو دیگر نیز با یکدیگر تصادف کردند که در این میان عروس مصدوم و به بیمارستان انتقال یافت.  
مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: مراسم های عروس گردانی، بسیار تهدید آمیز و حادثه آفرین است و بهتر است رانندگان با سرعت بسیار پایین و با احتیاط هرچه تمام از سمت راست خیابان حرکت کنند و هرچه زودتر نیز به عروس گردانی پایان دهند.

 
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today