فارس/ استاندار کردستان گفت: تبدیل استان کردستان و این منطقه به الگو و نماد وحدت و پیشرفت و برادری در جهان اسلام افقی است که برای آن پیش بینی کرده‌ایم.

اسماعیل زارعی‌کوشا، استاندار کردستان اظهار کرد: این را به فال نیک می‌گیرم که در نخستین روزهای توفیق خدمت به مردم کردستان توفیق میزبانی مهمان ارزشمندی چون دبیر مجمع تقریب مذاهب جهان را پیدا کردم.
وی اضافه کرد: امیدواریم با توجه به همه ظرفیت‌ها و منابعی که خداوند به استان کردستان عنایت کرده و در راس همه این ظرفیت‌ها وجود مردم و منابع انسانی توانمند است در مسیر پیشرفت و تعالی آن گام‌های اساسی برداریم.
استاندار کردستان با بیان اینکه تبدیل استان کردستان و این منطقه به الگو و نماد وحدت و پیشرفت و برادری در جهان اسلام افقی است که برای آن پیش‌بینی کرده‌ایم، گفت: در مراسم معارفه خود به عنوان استاندار کردستان به این مهم اشاره و در راستای تحقق آن به امید خدا تلاش خواهیم کرد.
زارعی کوشا اضافه کرد: روحانیون در این استان فداکارانه در امر تبلیغ دین تلاش می‌کنند و نقش مهمی در تحکم اتحاد و همدلی مردم ایفا می‌کنند.
وی تصریح کرد: امیدواریم با همراهی مردم و کمک جامعه روحانیون استان در طلیعه دولت مردمی آیت‌الله رئیسی و با توجه به نگاه ویژه‌ای که رئیس جمهور به این استان دارند کردستان را به جایگاه اصلی خود به لحاظ شاخص‌های بهرمندی مختلف برسانیم.
استاندار کردستان اضافه کرد: از جامعه روحانیت انتظار داریم دست خادمان ملت را در این استان در مسیر خدمت هرچه بیشتر به مردم بگیرند.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online