صدا و سیما/ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: هم استانی ها با ورود به سامانه بازرگام،می‌ توانند مرغ و تخم مرغ تنظیم بازار را پس از ثبت سفارش درب منزل تحویل بگیرند.

سیدابوالفضل وکیلی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد در این رابطه اظهار کرد: از امروز عرضه مرغ و تخم مرغ تنظیم بازار از طریق سایت بازرگام در استان یزد با نرخ‌های تنظیم بازار و مصوب فراهم شده است. 
وی ادامه داد: هم استانی ها می‌توانند با ثبت سفارش خود در سامانه بازرگام به نشانی اینترنتی bazargam.com، مراجعه کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد افزود: در این سامانه امکان خرید اقلام مختلف مواد غذایی با نرخ‌های تنظیم بازار و مصوب فراهم شده است و افراد می‌توانند با ثبت سفارش خود در سامانه بازرگام، اقلام مورد نیاز خود را تا ۲۴ ساعت بعد از سفارش درب منزل تحویل بگیرند.
وکیلی ادامه داد: توزیع اقلام دیگر نظیر برنج، روغن و شکر نیز بزودی آغاز خواهد شد.
در راستای اجرای این طرح کارگروه نظارت امنیت غذایی استان نیز امروز برگزار شد و کارشناسانی از صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بسیج اصناف در این نشست گرد هم آمدند تا ضمن آشنایی بیشتر با نحوه نظارت اقدامات لازم برای اجرایی شدن این نظارت‌ها را هم دنبال کنند.
سامانه بازرگام باهدف توزیع کالا‌های اساسی با نظارت بر نحوه توزیع، جلوگیری از گرانفروشی و حذف واسطه‌ها در استان یزد راه اندازی شد.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today