ایرنا/ معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحدهای اقامتی این استان پس از اتمام موج پنجم کرونا فعالیت مجدد خود را آغاز کردند.

محمد حسین‌زاده، معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: از زمان شیوع  کرونا تاکنون تمام واحدهای گردشگری استان به‌منظور جلوگیری از شیوع  این ویروس همکاری خوبی با ستاد کرونا داشته است.
وی بیان کرد: همزمان با رشد روند واکسیناسیون در کشور که از شهریورماه آغاز شد، موج پنجم کرونا فروکش کرد و با مصوبات ستاد مبارزه با کرونا از ابتدای آبان ماه امسال شاهد گشایش مرزها بر روی گردشگران خارجی بودیم.
حسین‌زاده تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای رونق دوباره صنعت گردشگری در تمام نقاط کهگیلویه و بویراحمد انجام‌ شده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با تمهیدات اندیشیده شده، سعی داریم تا با انجام نظارت‌های دقیق و تعریف مسیرهای جدید گردشگری و همچنین حمایت از سرمایه‌گذاران، توسعه پایدار گردشگری را به‌ویژه در ایام پساکرونا دوباره در تمامی مناطق استان رقم بزنیم.
وی ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های گردشگری، حمایت از فعالان گردشگری از مهم‌ترین برنامه‌های این معاونت در پسا کرونا با هدف رونق صنعت گردشگری استان است.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today