فارس/ جانشین انتظامی خراسان شمالی از کشف 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو نفر سوداگر مرگ در بجنورد خبر داد.

سرهنگ محمد غلامی، جانشین انتظامی خراسان شمالی با اعلام کشف ۴۰ کیلوگرم تریاک در استان، اظهار کرد: مأموران پلیس مواد مخدر استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان از فعالیت افرادی در زمینه حمل و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان بجنورد باخبر که مراتب شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با انجام اقدامات فنی و پلیسی محموله مواد مخدر که با یک دستگاه وانت نیسان در حال انتقال بود در بجنورد شناسایی و طی هماهنگی قضایی خودرو متهمان در یک عملیات غافلگیرانه متوقف و دو نفر قاچاقچی دستگیر شدند.
جانشین انتظامی خراسان شمالی ادامه داد: مأموران مواد مخدر، در بازرسی از وانت نیسان مقدار ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در خودرو جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند.
سرهنگ غلامی با اشاره به اینکه در این راستا دو سوداگر مرگ دستگیر شدند گفت: پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و اثرات مخرب این ماده افیونی در صورت دریافت هرگونه خبر از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع‌رسانی کنند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today