ایرنا/ رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز گفت: محمد ابراهیم نژاد، مهارت آموخته این شهرستان در رشته فناوری خودرو به مدال طلای مسابقات ملی مهارت دست یافت.

کاوه احمدزاده، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز اظهار کرد: ابراهیم نژاد در نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت انتخابی مسابقات جهانی مهارت شانگهای سال ۲۰۲۲ که از ۶ تا ۱۰ آذر به میزبانی تهران و با حضور ۲۱ شرکت کننده برگزار شد، موفق شد با کسب ۷۳۷ امتیاز مدال طلای این دوره را کسب کند.
وی افزود: مسابقات ملی مهارت هر ساله در سه سطح شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود و نفر اول کشور در سال بعد از مسابقات کشوری به عنوان منتخب تیم ملی مهارت به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد.
احمدزاده افزود: ابراهیم نژاد در سقز نفر اول بود در مسابقات استانی هم رتبه اول را کسب کرد و به عنوان تنها منتخب استان کردستان در رشته فناوری خودرو به مسابقات کشوری در تهران اعزام شد.
وی یادآور شد: این جوان شایسته کردستانی بعد از کسب مدال طلای نوزدهمین مسابقات ملی مهارت، به‌عنوان منتخب ایران در رشته فناوری خودرو به شهر شانگهای اعزام خواهد شد تا در مسابقات جهانی حضور داشته باشد.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سقز تاکید کرد: سطح مسابقات مرحله کشوری بسیار بالا و در بخش های مدیریت موتور، برق خودرو، سیستم تعلیق و ترمز و سایر بخش های خودروهای کیا، هیوندا، مگان و ... برگزار می شود.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online