مهر/ فرماندار کاشان گفت: ورود کارکنان و کارمندان دستگاه‌های اجرایی و خدماتی کااشان بدون ارائه کارت واکسن ممنوع است.

علی اکبر مرتضایی، فرماندار کاشان با اشاره به جهش‌های ویروس کرونا به خصوص از نوع آفریقایی آن اظهار داشت: لازم است تمهیدات لازم از طرف دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه برای مواجهه با اتفاقات بعدی در زمینه شیوع کرونا اندیشیده شود.
وی با بیان اینکه واکسیناسیون یک راه مطمئن برای کنترل شیوع ویروس کرونا است، ابراز داشت: ورود کارکنان و کارمندان دستگاه‌های اجرایی و خدماتی کاشان بدون ارائه کارت واکسن ممنوع است.
فرماندار کاشان تصریح کرد: هرگونه خدمات‌رسانی دستگاه‌ها و سازمان‌ها اجرایی و خدماتی به اربابان رجوعی که فاقد کارت واکسن هستند، ممنوع است.

وی با اشاره به بازگشایی مدارس تاکید کرد: معلمان و کادر اجرایی و اداری مدارس و اداره آموزش و پرورش نیز در صورت عدم تزریق و دریافت کارت واکسن از سامانه salamat.gov.ir حق حضور و ورود به اداره و مدرسه را نخواهند داشت.
مرتضایی با بیان اینکه این قوانین برای تمامی کارکنان دولتی و عمومی و خصوصی لازم الاجراست، افزود: دانشگاه علوم پزشکی کاشان وظیفه بازرسی و تطابق رفتار و تصمیمات گرفته شده در ادارات و سازمان هی اجرایی و خدماتی با قوانین موجود را دارد و در صورت تخطی با مدیر آن مجموعه برابر با قانون برخورد می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تا به امروز بیش از ۷۶ درصد مردم کاشان واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: روند واکسیناسیون در کاشان تا رسیدن به حد مطلوب همچنان در پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون ادامه دارد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar