مهر/ فرمانده پلیس‌راه شاهین‌‍ دژ - تکاب گفت: کولاک شدید گردنه «مایین بلاغ»، این محور را از دقایقی قبل فراگرفته و موجب کندی تردد در آن شده‌ است.

سرگرد رضا پاکرو، فرمانده پلیس‌راه شاهین‌‍ دژ - تکاب در این زمینه اظهار کرد: بارش برف در حدفاصل روستاهای باشبرات و سانجود در محور تکاب - شاهین دژ موجب لغزنده شدن جاده شده و لازم است رانندگان خودروها و وسایل نقلیه در صورت سفرهای ضروری و تردد در این محور از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه با توجه به شروع بارش برف در منطقه و لغزنده بودن جاده در این محور سخت‌گذر، شهروندان از مسافرت غیرضروری و تردد در این محور خودداری کنند، گفت: شهروندان ۲ شهرستان پیش از اقدام به مسافرت و تردد در محورهای مواصلاتی از وضعیت جاده‌ها از طریق پلیس‌راه و یا مرکز اطلاعات راه‌ها اطلاع پیدا کنند.
سرگرد پاکرو با اشاره به اینکه رانندگان هنگام تردد در این محور نکات ایمنی و فاصله اصولی را رعایت کرده و با احتیاط و سرعت مطمئنه تردد کنند، گفت: با توجه به تداوم بارش‌ها رعایت نکات ایمنی ضروری است.
اداره هواشناسی تکاب نیز با هشدار سطح نارنجی در منطقه اعلام کرد: بارش برف و باران در این شهرستان تا پایان وقت روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت و موجب سیلابی شدن مسیل‌ها و کاهش دید در جاده‌ها می‌شود.
بارش برف و باران از صبح امروز شهرستان تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی را فراگرفته است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today