ایسنا/ رئیس انجمن فریزبی کشور از پایان مسابقات لیگ دیسک طلایی در گنبدکاووس و معرفی نفرات برتر مسابقات در بخش های سه گانه این لیگ خبر داد.

علی ذاکریان رئیس انجمن فریزبی کشور با اشاره به برگزاری مسابقات ملی لیگ دیسک طلایی در گنبدکاووس، اظهار کرد: این مسابقات در سطح کیفی بسیار خوبی با حضور بیش از ۱۰۰ ورزشکار از ۱۷ استان برگزار شد.
وی با بیان اینکه شرایط میزبانی گنبدکاووس بسیار خوب و قابل قبول بود، افزود: امیدواریم بتوانیم در سالهای آتی همچنان از ظرفیت های گنبدکاووس استفاده کنیم.
رئیس انجمن فریزبی کشور از اتمام مسابقات در هر سه بخش دقت، مسافت و MTA خبر داد و گفت: در هر بخش سه نفر برتر معرفی و امروز در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.
ذاکریان در تشریح رتبه های برتر، تصریح کرد: در بخش مسافت فائزه خلفی از خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت و آرزو کاظمی از آذربایجان غربی و زهرا زنده بودی از بوشهر به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
تجلیل از نفرات برتر در مراسم اختتامیه مسابقات
وی با بیان اینکه در بخش دقت نیز، فاطمه خائفی دارابی از استان فارس بر سکوی قهرمانی تکیه زد ، ادامه داد: طیبه پاکیزه از رقم و معصومه صالحی از خوزستان نیز به عنوان نائب قهرمان و رتبه سوم معرفی شدند.
رئیس انجمن فریزبی کشور با اعلام اینکه در بخش MTA یا حداکثر زمان، آرزو و الهه کاظمی از آذربایجان غربی بر سکوی نخست و دوم ایستادند، تصریح کرد: فائزه خلفی از خوزستان نیز در این بخش در جایگاه سوم قرار گرفت.
ذاکریان از برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مسئولان ورزشی و سیاسی منطقه ای خبر داد و اضافه کرد: این مراسم امروز در تالار فرهنگیان گنبدکاووس برگزار خواهد شد. 

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today