صدا و سیما/ ماموران انتظامی شهرستان ساوه در عملیات توقیف ۲ دستگاه خودروی شوتی ۱۱ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال کالای قاچاق کشف کردند.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف ۲ دستگاه خودروی شوتی در عملیات پلیس شهرستان ساوه در محور‌های مواصلاتی شهرستان خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد.
سردار مفخمی شهرستانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با برنامه ریزی جامع پلیس شهرستان ساوه در مبارزه با قاچاق کالا و برخورد با خودرو‌های قاچاق بر، پلیس آگاهی این شهرستان موفق به توقیف ۲ دستگاه خودروی شوتی شدند.
او افزود: در این عملیات ۱۵ هزار و ۶۷۶ قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، ۵۰ عدد لوازم و تجهیزات مخابراتی، ۶۶ بسته مواد غذایی و ۷۷۱ عدد ادکلن خارجی قاچاق در بازرسی از این خودرو‌ها کشف شد.
فرمانده انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه ارزش کالا‌های مکشوفه بنا بر اعلام کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان ساوه، ۱۱ میلیارد و ۸۱۹ میلیون ریال ارزیابی شده است اظهارداشت: در این عملیات ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

 
 

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today