فارس/ کلینیک ویژه «شهید محمدحسن ربیعی» در تویسرکان به بهره‌برداری رسید.

ظهر امروز کلینیک ویژه شهید محمدحسن ربیعی شهرستان تویسرکان با حضور فرماندار، حجت الاسلام موحدی امام جمعه و فرمانده سپاه تویسرکان افتتاح شد.
در این کلینیک انواع تخصص‌های قلب، اطفال، اتوپد، داخلی و جراحی به مردم خدمات ارائه می‌دهند، تخصص دندانپزشکی نیز در آینده در صورت در اختیار قرار گرفتن نیرو فراهم خواهد شد ضمن اینکه در حال حاضر کلینیک با بهره‌گیری از پنج پزشک شروع به کار کرده و در آینده خدمات افزایش می یابد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان در این آیین از تلاشگران راه‌اندازی کلینیک از جمله روسای پیشین دانشگاه و مسئولان شهرستان تویسرکان با تبریک پیشاپیش روز پرستار اظهار کرد: افراد بسیاری در دو سال اخیر شیوع کرونا در کنار جامعه پزشکی و پرستاری برای مدیریت کرونا تلاش کردند که شایسته قدردانی است.
محمدمهدی مجذوبی با اشاره به بازدید روزهای اخیر خود از بیمارستان سردار شهید سلیمانی گفت: حداکثر استفاده را از فضای این بیمارستان به عمل می آید.
وی با بیان اینکه کلینیک‌های ویژه فضای فوق‌العاده‌ای برای ارائه خدمات تخصصی به مردم است و باید در همه شهرستان ها مورد توجه قرار گیرد گفت: خدمات‌رسانی در تخصص‌های مختلف در کلینیک‌ها تقویت شود.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی همدان تصریح کرد: ام ار آی شهرستان نیر پیگیری خواهد شد و امید است با کمک و همیاری همه مسئولان قدم های مبارکی برای مردم برداشته شود.
محمدمهدی مفتح، نماینده مردم تویسرکان نیز ضمن برقراری ارتباط صوتی با بیان اینکه زیرساخت‌های ایجاد شده در شهرستان امکانات خوبی را در حوزه درمان به شهرستان اضافه کرده است گفت: با بهره‌گیری از امکانات خوب شهرستان تویسرکان و رفع محدودیت‌هایی همچون کمبود پزشک زمینه خدمات بیشتر فراهم شود.
سیدابراهیم طواف‌زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز اظهار کرد: در یک سال اخیر دو اتفاق بزرگ شامل افتتاح بیمارستان سردار شهید سلیمانی و افتتاح کلینیک ویژه بیمارستان با کمک‌های دانشگاه، نهادهای انقلابی، نمایندگان مردم تویسرکان در مجلس و مسئولان استان محقق شد و امید می‌رود در فواصل زمانی مختلف شاهد حضور ریاست دانشگاه و مسئولان ستادی در شبکه بهداشت شهرستان تویسرکان باشند.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today