تسنیم/ پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصویر سارق طلاجات از مالباختگان خواست که این سارق شیاد را شناسایی کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به دستگیری سارق طلاجات در استان البرز اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی مبنی بر اینکه سارقی با انتخاب سوژه‌های خود از بین خانم‌های مسن خود را  به عنوان نیکوکار معرفی کرده است.
وی افزود: این فرد  با اعلام این موضوع که قصد کمک کردن به افراد مستمند را دارد، اعتماد آن‌ها را جلب و پس از نزدیک شدن به آن‌ها به بهانه خرید طلا برای همسرش، طلاجات مالباختگان را دریافت و با شیوه متقلبانه ای اقدام به سرقت آن ها می‌کرد.
سرهنگ نادر بیگی با بیان اینکه بعد از این اعلام شکایات در این زمینه این موضوع  در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت و عنوان کرد: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی گسترده موفق به شناسایی این سارق شده و با تحت نظر قرار دادن اقدامات نامبرده، او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.
رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اعتراف متهم به 40 فقره سرقت به این شیوه در استان‌های البرز، تهران، مازندران، اصفهان، هرمزگان و خراسان رضوی، اظهار داشت: خوشبختانه با اقدام جهادی کارآگاهان، همه مالباختگان سرقت‌های اعتراف شده از سوی سارق شناسایی و تلاش برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر ادامه دارد.
سرهنگ نادربیگی با بیان اینکه تحقیقات در زمینه شناسایی مالخر اموال مسروقه نیز ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با دستور دادیار شعبه 26 دادیاری دادسرای ناحیه 4 کرج، تصویر بدون پوشش این متهم حرفه ای در رسانه ها منتشر می‌شود تا چنانچه شهروندان با این شیوه و یا توسط این شخص مورد سرقت قرار گرفته اند، برای تشکیل پرونده به پلیس آگاهی البرز واقع در کرج- میدان طالقانی- بلوار تعاون- ساختمان پلیس آگاهی مراجعه کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday