ایسنا/ مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از ثبت‌نام ۱۴۳۶۱ متقاضی قمی در سامانه طرح جهش تولید مسکن پس از گذشت دو روز از آغاز ثبت‌نام خبر داد.

حسن صبوری، مدیرکل راه و شهرسازی استان قم ضمن اعلام خبر ثبت‌نام شهروندان قمی در سامانه ثمن بیان کرد: بعد از گذشت دو روز از آغاز ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم، ۱۴۲۰۱ متقاضی در شهر قم، ۱۱۸ متقاضی در شهر کهک،۳۲ متقاضی در شهر دستجرد و ۱۰ متقاضی در شهر سلفچگان نام‌نویسی کرده‌اند.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم از روز سه‌شنبه هشتم آذرماه شروع شده است و تا یک ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: متقاضیان برای نام‌نویسی به سامانه طرح جهش تولید مسکن به نشانی https://saman.mrud.ir/ مراجعه کنند.
صبوری ادامه داد: متقاضیان فاز پنج که در خردادماه ثبت‌نام کرده‌اند نیاز به ثبت‌نام مجدد نداشته و به صورت مستقیم به طرح جدید وارد خواهند شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم عنوان کرد: متقاضیان امیرکبیر نیز در صورت تمایل به ثبت‌نام در شهر قم می‌بایست نسبت به حذف و انصراف از آن جا اقدام و مجدد در سامانه ثبت نام کنند.
وی گفت: اقدامات و جزییات بعد از ثبت‌نام، متعاقباً از طریق رسانه‌های جمعی و سامانه ثمن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و درخواست می‌شود ثبت‌نام کنندگان از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری کنند.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday