باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: قاتل فراری پس از یک سال متواری بودن در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ سید داوود حسینی فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: سال گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری در سطح شهر،  ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل درگیری اعزام شدند.
او افزود: عاملان درگیری پیش از حضور ماموران از محل متواری شدند و یک نفر در این درگیری به شدت مجروح و به مرکز درمانی منتقل شده که این فرد به علت جراحات وارده با سلاح سرد به نقاط حساس بدن و شدت خونریزی فوت کرده بود.
این مقام انتظامی بیان داشت: به دلیل حساسیت موضوع مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
او گفت: با پیگیری عوامل انتظامی سه نفر از عاملان درگیری که منجر به قتل شده بودند با هوشیاری ماموران در دقایق اولیه شناسایی و در یک اقدام ضربتی دستگیر شدند.
سرهنگ حسینی با اشاره به متواری شدن متهم اصلی از سطح شهرستان گفت: ماموران با اقدامات فنی و پس از هماهنگی‌های قضائی عامل اصلی که بیش از یک سال متواری بود را در شهرستان ابرکوه استان یزد شناسائی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیس به جرم خود اعتراف و پس از تکمیل پرونده مقدماتی به دادسرا معرفی و تا تکمیل پرونده قضائی با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد.

آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today