ایرنا/ فرماندار لنده گفت: با توجه به اینکه هزینه زمین های تملک شده مردم در محور ارتباطی این شهرستان به سمت بهبهان از سوی راهداری پرداخت می شود باید مردم همکاری لازم در اجرای طرح را داشته باشند.

تورج رزمجو، فرماندار لنده با اشاره به بررسی روند اجرایی این پروژه در شورای تامین و همکاری مردم اظهار کرد: بر اساس قانون تمام هزینه های زمین های تملک شده در این مسیر کارشناسی، مشخص و به قیمت روز به مردم پرداخت خواهد شد.
وی جاده لنده به تشان بهبهان را ادامه راه اصلی اصفهان به بندر امام خمینی(ره) دانست و بیان کرد: این مسیر پرپیج و خم و طولانی به دلیل کوهستانی بودن در ۲ فاز اجرایی خواهد شد.
رزمجو تصریح کرد: فاز اول طرح ملی از مسیر لنده به سمت تشان پنج و نیم کیلومتر جاده با اعتباری افزون بر ۴۷۰ میلیارد ریال روند اجرایی خوبی دارد.
فرماندار لنده اضافه کرد: با اجرای این طرح مسافت ۱۰۰ کیلومتری جاده تشان بهبهان به لنده با ۷۰ کیلومتر کاهش به ۳۴ کیلومتر می رسد.
وی به مبلغ هزینه زمین های تملکی این پروژه اشاره ای نکرد.
به گفته رزمجو با بهره‌برداری از این طرح، مسیر تردد به خوزستان، شهرستان کهگیلویه و مرکز استان با سهولت بیشتری برای مردم صورت می‌گیرد.
فرماندار لنده با اشاره به اینکه این طرح کریدور جنوب به شمال یعنی اتصال شهرستان‌های بهمئی، لنده به شهرهای پاتاوه و دهدشت است، افزود: این طرح  کد و ردیف اعتباری دارد و هر ساله نیز مبلغی برای توسعه تخصیص داده می‌شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today