صدا و سیما/ با حکم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، «جعفر سلگی» به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان، مدیرکل‌بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، نماینده مردم شهرستان نهاوند در مجلس و سایر مسئولان شهرستان جعفر سلگی به‌عنوان سرپرست جدید فرمانداری نهاوند منصوب شد و از زحمات مراد ناصری فرماندار سابق نهاوند قدردانی شد.
حجت الاسلام مغیثی، امام جمعه نهاوند در این مراسم گفت: مسئولیت امانتی است که شکرانه آن خدمت صادقانه وبی منت به مردم است.
علیرضا شهبازی، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی هم با بیان اینکه همه شرایط برای توسعه و شتاب آهنگ پیشرفت نهاوند فراهم شده است، گفت: رفع مشکل بیکاری باید با ایجاد بستر برای ورود بخش خصوصی و راه اندازی واحدهای تولیدی مهیا شود.
مهدی باب الحوایجی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه رویکرد دولت سیزدهم فسادستیزی و پاک دستی است، افزود: رفع مشکلات اقتصادی امروز مهمترین اولویت مسئولان است که هر مدیر باید متناسب مسولیت خود برای کاهش مشکلات معیشتی مردم تلاش کند.
جعفر سلگی، سرپرست فرمانداری نهاوند هم کمک به فعال سازی واحدهای تولیدی تعطیل شده، ایجاد اشتغال و رونق تولید را از اولویت های شهرستان اعلام کرد.
 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today