ایرنا/ تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در جریان هفته هشتم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور روز پنجشنبه این شانس را داشت که با پیروزی در دیدار خانگی خود را به بالای جدول برساند ولی در پایان ۹۰ دقیقه از حریف شکست خورد.

شاگردان «داود مهابادی» از ساعت ۱۴ امروز پنجشنبه ۱۱ آذر در زمین ناهموار ورزشگاه شهید چمران میزبان شمس‌آذر قزوین بودند که در پایان با یک گل نتیجه را به حریف واگذار کرد.
قزوینی‌ها که تا پیش از این دیدار از ۶ مسابقه قبلی تنها سه امتیاز داشتند و در قعر جدول جای گرفته بودند اما، با تصاحب امتیاز سه‌گانه این دیدار به وضعیت خود سر و سامان داده و چند پله صعود کردند.
تک گل این مسابقه را «عباس عسکری» کاپیتان سابق نفت مسجد سلیمان آزرمی در یک ضربه ایستگاهی وارد دروازه خوشه طلایی کرد.
در ادامه، داور مسابقه یک ضربه پنالتی برای شمس‌آذر گرفت که دروازه‌بان خوشه طلایی با مهار آن، مانع از سنگین‌تر شدن شکست تیمش شد.
جو این دیدار پس از سوت پایان با درگیری چند بازیکن ۲ تیم ملتهب بود ولی در نهایت سامان یافت.
خوشه طلایی ساوه در پایان هفته هشتم و با کسب ۱۰ امتیاز از دیدارهای قبلی خود در رتبه یازدهم جدول قرار گرفت در حالیکه ملوان بندرانزلی با ۱۸ امتیاز صدرنشین است.
نکته قابل توجه مسابقه امروز همانند چند بازی گذشته، کیفیت نامناسب زمین چمن ورزشگاه چمران ساوه بود که به نظر می‌رسد در صورت بارندگی شرایط برگزاری دیدارهای خانگی را نخواهد داشت و ممکن است خوشه طلایی همچون ۲ سال اخیر برای چند دیدار خانگی راهی شهرهای دیگر شود.
 
  
  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today