تسنیم/ تعداد بیماران بستری کرونایی در بیمارستان‌های استان کرمان از مرز ۲۰۰ نفر گذشت تا بار دیگر تعداد بیماران در بزرگ‌ترین استان کشور افزایشی شود.

پس از چند روز که شاهد روند نزولی کرونا و کاهش تعداد بیماران سرپایی و بستری کرونایی در استان کرمان بودیم بار دیگر تعداد بیماران قطعی بستری در بیمارستان‌های استان کرمان از مرز 200 نفر گذشت تا بار دیگر تعداد بیماران در بزرگترین استان کشور افزایشی شود.
حمیدرضا رشیدی‌نژاد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه در هفته گذشته شاهد روند نزولی کرونا در استان کرمان بودیم با این وجود این وضعیت در استان کرمان ناپایدار و شکننده است اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته دوباره افزایش تعداد بستری‌ها را در بیمارستان‌های استان کرمان شاهد بودیم.

صحبتی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به بستری 50 بیمار جدید قطعی کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان گفت: تعداد کل موارد بستری مثبت کرونا در استان از ابتدای شیوع کووید 19، تاکنون به 43 هزار و 426 مورد رسیده است.
وی به فوت 3 بیمار کرونایی دیگر در استان کرمان اشاره کرد و افزود: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان کرمان از ابتدا تا کنون به 5 هزار و 70 مورد رسیده است.
او با بیان اینکه آمار واکسن تزریق شده نوبت اول کرونا در استان کرمان دو میلیون و 86 هزار و 310 مورد عنوان کرد و گفت: واکسن تزریق شده نوبت دوم کرونا در استان را یک میلیون و 683 هزار و 577 مورد است.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar