تسنیم/ فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به ناکامی سارقان مسلح در زرندیه به دلیل حضور سریع و دقیق پلیس، از دستگیری یکی از این سارقان خبر داد.

سردار حسن مفخمی شهرستانی، فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به عملیات موفق پلیس استان مرکزی در برخورد با سارقان مسلح در زرندیه اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۸ روز گذشته یک فقره سرقت مسلحانه از منزلی مسکونی در بخش مامونیه از توابع شهرستان زرندیه به پلیس گزارش شد که ماموران انتظامی این منطقه در اسرع وقت در محل حاضر شدند.
وی افزود: پس از شلیک این سارقان مسلح به سوی پلیس در انجام عملیات تعقیب و گریز، پلیس شهرستان زرندیه بارعایت درست و دقیق استفاده از قانون به کارگیری سلاح، با شلیک درست و به موقع به سوی متهمان، موفق به دستگیری یکی از سارقان و کشف یک قبضه سلاح کمری از وی شدند.
فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری دیگر سارق متواری شده در این عملیات نیز از سوی پلیس استان مرکزی و شهرستان زرندیه با جدیت در دست اقدام و پیگیری است تا بتوانیم هرچه سریع‌تر همدست این سارق را نیز دستگیر کنیم.
وی اضافه کرد: در بستر تحقیقات فنی مامورین پلیس، مشخص شد که این سارقان مسلح، ساکن یکی از استان‌های همجوار استان مرکزی و از مجرمان سابقه‌دار هستند که در زرندیه دست به سرقت زده‌اند.

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today