تسنیم/ در روز گذشته تا ظهر امروز ۴۴۶ بیمار با علایم بالینی مشکوک به ویروس کرونا به مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه داشتند که از این تعداد ۴۳ نفر بستری شدند.

بنابر آخرین آمار از سوی وزارت بهداشت و درمان مجموع بیماران مبتلای به ویروس کرونا تا ظهر امروز به 6 میلیون و 129 هزار و 199 نفر رسیده است که از این تعداد 5 میلیون و 908 هزار و 901 نفر بهبود یافته‌اند.
همچنین با فوت 78 بیمار مبتلای به کرونا مجموع فوتی‌های ناشی از این ویروس به 130 هزار و 66 نفر رسیده، قابل ذکر است که هم‌اکنون  تعداد 3 هزار و 296 نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی کشور بستری هستند.
در استان چهارمحال و بختیاری طبق آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، در روز گذشته تا ظهر امروز 446 بیمار با علایم بالینی مشکوک به ویروس کرونا به مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه داشتند که از این تعداد 43 نفر بستری شدند.
با بستری شدن 43 نفر در روز گذشته مجموع بستری‌های در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان به 126 مورد رسیده است که از این تعداد 86 نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ آزمایش جهت ابتلا یا عدم ابتلا به این بیماری هستند.
همچنین طبق آمار کرونا در استان تا ظهر امروز تعداد موارد بستری مثبت جدید 12 نفر و تعداد موارد مثبت سرپایی در روز گذشته تا ظهر امروز 31 نفر اعلام شده است.
گفتنی است؛ در 24 ساعت گذشته 2 مورد فوتی ناشی از ابتلای به ویروس کرونا در استان به ثبت رسیده است که مجموع جان‌باختگان ناشی از این ویروس را به یک هزار و 738 نفر رسانده  است.
همچنین هم‌ اکنون 15 بیمار با حال وخیم و نسبتاً بد در icu مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت‌های ویژه تحت مراقبت و درمان بستری هستند.
از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا در استان تاکنون 254 هزار و 45 مورد تست و نمونه کرونا گرفته شده است که مجموع مبتلایان به این ویروس در استان به 86 هزار و 525 مورد رسیده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday