باشگاه خبرنگاران/ معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت هرمزگان از کشف انبار آرد دولتی قاچاق، خبر داد.

عبدالرضا پیروی منش، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت هرمزگان گفت: بازرسان این سازمان ۸ تن آرد دولتی قاچاق را از یک انبار کشف کردند.
وی با تاکید بر برخورد قاطعانه با قاچاق کالا‌های اساسی، گفت: ظهر امروز طی اعلامیه‌ای از حراست سازمان صنعت، معدن وتجارت مبنی بر وجود انبار آرد یارانه‌ای قاچاق واقع در جاده بندرعباس-سیرجان؛ بازرسان سازمان به همراه حراست صمت و نماینده تعزیرات حکومتی و اتحادیه نانوایان به انبار مذکور اعزام شدند.
پیروی منش افزود: بر اساس اعلام بازرسان، ارزش ریالی آرد‌های کشف شده، قریب به ۳۹۸ میلیون ریال برآورد شده است، که پرونده مذکور برای تحقیقات تکمیلی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان ضمن تاکید بر ادارات متولی گفت: نیاز است ادارات متولی در امر تولید و توزیع مناسب و نظارت بر عملکرد واحد‌های سهمیه بگیر نظارت جدی تری داشته باشند، در غیر این صورت با تکرار کشف تخلف، برابر ضوابط ومقررات باحلقه‌های زنجیره برخورد خواهدشد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today