فارس/ رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال چهارمحال و بختیاری گفت: تا اوایل ماه آینده باید مقدمات تعیین مدیریت برای کشتارگاه صنعتی جونقان انجام پذیرد.

جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال استان برگزار و طی آن موضوع تعیین تکلیف کشتارگاه صنعتی جونقان مطرح و در خصوص نحوه واگذاری کشتارگاه بحث و تصمیم‌گیری شد.
احمدرضا بهرامی، رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه واگذاری کشتارگاه جونقان به بخش خصوصی طبق رأی دادگاه ابطال و در حال حاضر معاونت پشتیبانی امور دام متولی این کشتارگاه است، گفت: با توجه به اعلام رسمی شرکت پشتیبانی امور دام کشور مبنی بر سلب مسئولیت سازمان خصوصی‌سازی از مدیریت کشتارگاه صنعتی جونقان و بازگشت امورات و فعالیت‌های این کشتارگاه به روال سابق، لازم است مسئولان ادارات جهاد کشاورزی و پشتیانی امور دام استان ضمن هماهنگی با مقامات مسئول در تهران، ظرف یک ماه اقدامات لازم را در خصوص اخذ تأمین دلیل و صورت‌برداری از اموال و دارائی‌های کشتارگاه انجام و صورت جلسات مربوطه را با حضور نمایندگان نیروی انتظامی و اداره کل بازرسی استان تهیه کنند.
وی افزود: همچنین استانداری و دستگاه‌های نظارتی نیز می‌بایست برای حفاظت از تجهیزات و امکانات موجود در این کشتارگاه با اداره پشتیبانی امور دام همکاری‌های لازم را به عمل آورند.
 بهرامی اضافه کرد: به جهت ادامه فعالیت کشتارگاه و ایجاد سازوکارهای لازم برای پرداخت به موقع حقوق و دستمزد کارکنان کشتارگاه، استانداری و اداره کل بازرسی استان باید مکاتبات و رایزنی‌های مربوطه را با معاونت پشتیبانی امور دام کشور انجام دهند.
رئیس شورای حفظ حقوق بیت‌المال چهارمحال و بختیاری با تأکید بر تعیین مهلت یک ماهه جهت مشخص شدن وضعیت واگذاری کشتارگاه عنوان کرد: تا اوایل ماه آینده باید مقدمات تعیین مدیریت برای کشتارگاه انجام پذیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور انعکاس دغدغه‌های مسئولان استان جهت تسریع در تعیین تکلیف کشتارگاه صنعتی جونقان مراتب به محضر ریاست محترم قوه قضائیه ارسال خواهد شد.آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday