ایلنا/ جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان از توقیف دو شناور و کشف بیش از ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای آبی خوزستان خبر داد.

سرهنگ منصور رضا عزیزی، جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان تشریح کرد: در راستای طرح تشدید کنترل نوار مرزی و جلوگیری از خروج سرمایه های ملی و هرگونه قاچاق، مرزبانان پایگاه دریابانی آبادان موفق شدند دو شناور حامل سوخت قاچاق را هنگام خروج از آب‌های کشور متوقف کنند.
وی افزود: مرزبانان در بازرسی از شناورهای توقیف شده، ۳۰ هزار و ۳۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل که با هدف خروج از کشور و عرضه به دلالان کشورهای حوزه خلیج فارس در مخازن جاساز شناور بارگیری شده بود را کشف کردند.
سرهنگ عزیزی با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی محموله کشف شده را ۲۱۰ میلیون ریال برآورد کردند که محموله کشف شده به همراه متهمان پس از تکمیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع ذی صلاح شدند.
جانشین فرمانده مرزبانی استان خوزستان خاطرنشان کرد: مرزبانان استان خوزستان با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری "مدظله العالی"با تمام وجود از مرزهای این سرزمین مقدس دفاع کرده و اجازه کوچکترین عمل مجرمانه علی الخصوص قاچاق را به هیچ اخلالگری در مرزهای استان را نخواهند داد.آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today