ایسنا/ کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کرمانشاه با بیان اینکه شب گذشته حمیل سردترین نقطه استان با دمای شش درجه سانتی‌گراد زیر صفر بود، پیش‌بینی کرد از امشب به تدریج از برودت هوا در سطح استان کاسته شود.

سعید قاسمی کارشناس پیش‌بینی هواشناسی کرمانشاه با اشاره به شب سردی که اکثر نقاط استان کرمانشاه پشت سر گذاشت، اظهار کرد: شب گذشته حمیل با شش درجه سانتی‌گراد زیر صفر و پس از آن کوزران با پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین نقاط استان بودند و دمای شهر کرمانشاه نیز به دو درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید.
وی درباره تداوم سرما در استان نیز افزود: به تدریج از امشب شاهد کاهش برودت هوا در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه همچنین از ورود سامانه بارشی به جو استان از اواخر وقت فردا(14 آذر) هم خبر داد و عنوان کرد: عمده بارش این سامانه را روز دوشنبه (15 آذر) داریم.
قاسمی بارش اصلی این سامانه را برای نواحی شمالی و شرقی استان اعلام کرد و یادآور شد: البته این سامانه بارشی ضعیف است و پیک بارش آن برای استان بین هشت تا 12 میلی‌متر خواهد بود.
وی درباره بارش برف در نواحی سردسیر، ارتفاعات و گردنه‌ها نیز هشدار داد و خاطرنشان کرد: فعالیت این موج باعث روند افزایشی دمای هوا در استان تا پایان هفته خواهد شد و دمای شبانه اکثر نواحی مختلف استان بالای صفر خواهد آمد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today