ایسنا/ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آبان ۱۴۰۰ ، ۹۵ هکتار زمین به ۱۶۴ سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان واگذار شده است.

حسن آل‌بویه، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان اظهار کرد: میزان سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده سرمایه‌گذارانی که امسال برای اجرای طرح‌های تولیدی با شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان قرارداد منعقد و زمین دریافت کرده‌اند، ۳۹ هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال است.
 وی تصریح کرد: با اجرای طرح‌های تولیدی یاد شده در شهرک‌های صنعتی استان از سوی این سرمایه‌گذاران زمینه اشتغال برای سه هزار و ۱۹۸ نفر فراهم می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان یادآور شد: ایجاد و توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان بمنظور تامین زمین برای صنعتگران در دستور کار است.
آل بویه افزود: ۶۲۵ هکتار ایجاد و توسعه شهرک و ناحیه صنعتی استان سمنان با تصویب هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در دستور کار قرار گرفت.
وی یادآوری کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان دارای ۱۸ شهرک و ناحیه صنعتی و یک منطقه ویژه اقتصادی به وسعت ۶ هزار و ۸۸۴ هکتار است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today