مهر/ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با صدور حکمی، رضا طوسی را به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کردستان منصوب کرد.

سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در این حکم خطاب به طوسی تصریح کرده است: با استناد به بند(۶) ماده(۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل استان کردستان در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) منصوب می‌نماید.
وی افزود: نهادی که بر اساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام‌آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و مأموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده‌های تهیدست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک‌شوندگان است.
بختیاری در این حکم آورده است: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله‌العالی) به عنوان تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زادیی ها نامگذاری شده، انتظار می‌رود بر مبنای توصیه مؤکد معظم له مبنی بر بهره گرفتن از نیروهای جوان، مؤمن و انقلابی و با نصب‌العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب، نسبت به ساماندهی و برنامه‌ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی(ره) گام بردارید.
گفتنی است؛ رضا طوسی کارمند اهل سنندج بوده و پیش از این به عنوان معاون اداری مالی، مسئول شعبه یک کمیته امداد امام خمینی(ره) سنندج و مدیر نظارت و بازرسی کمیته امداد کردستان مشغول به فعالیت بود.
لازم به ذکر است سید علی موسوی جم طی حکمی به عنوان مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی در وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online