باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته، مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در چهارمحال و بختیاری گزارش نشد.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۲۲۲ بیمار با علایم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی، سرپایی و بیمارستانی چهارمحال و بختیاری مراجعه داشته اند که از این تعداد ۳۴ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی افزود: در شبانه روز گذشته، نتیجه تست ۱۵ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و شش نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۱۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۸۵ نفر مثبت قطعی و بقیه در انتظار پاسخ نتایج آزمایش‌ها برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به یک هزار و ۷۳۸ نفر رسید.
وی تصریح کرد: هم اکنون ۱۴ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
شیرانی ادامه داد: در حال حاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا شهرستان‌های اردل، بن، بروجن، شهرکرد و لردگان، کیار در وضعیت رنگ بندی زرد و شهرستان‌های سامان، فارسان، کوهرنگ و خانمیرزا در وضعیت آبی قرار دارند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday