فارس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 680 کیلو تریاک طی عملیات موفق پلیس شهرستان پارسیان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان پارسیان با انجام اقدامات اطلاعاتی طی تحقیقات شبانه روزی، اعضای یک باند بزرگ حمل مواد مخدر که فعالیت گسترده‌ای در این زمینه در سطح استان داشتند را شناسایی کردند. 
وی افزود: طی هماهنگی های قضائی با تشکیل چندین اکیپ ویژه و با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، مأموران به مسیرهای تردد قاچاقچیان در حوالی محور روستایی فومستان پارسیان اعزام شدند و با کنترل محورهای مربوطه پس از گذشت ساعاتی به یک دستگاه پژو 405 مشکوک و ضمن رعایت نکات انتظامی امنیتی به راننده دستور ایست دادند. 
فرمانده انتظامی هرمزگان با اعلام اینکه راننده این خودرو بدون توجه به فرمان پلیس قصد متواری شدن از محل را داشت، اضافه کرد: با عکس العمل به موقع پلیس در تعقیب و گریزی کوتاه، این خودرو توقیف و مأموران موفق شدند، 680 کیلو تریاک در قالب بسته‌های 10 کیلویی کشف کنند. 
سردار جعفری با بیان اینکه قاچاقچیان قصد انتقال این محموله سنگین موادمخدر از طریق دریا به مرکز کشوراز مسیر شهرستان پارسیان داشتند، خاطرنشان کرد: دو متهم در این زمینه دستگیر و به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today