صدا و سیما/ پیکر مرحوم کریم سلمانپور امروز پس از تشییع، در آرامگاه ملا مجدالدین ساری به خاک سپرده می‌شود.

پیکر مرحوم کریم سلمانپور که سال‌ها در کسوت گزارشگر ، تهیه کننده و مجری با صداوسیمای مرکز مازندران همکاری می‌کرد و صبح دیروز بر اثر عارضه قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد امروز با بدرقه دوستان ، همکاران و خانواده دغدارش راهی دیار ابدی می شود.
مراسم وداع با پیکر مرحوم سلمانپور ساعت ۱۳ امروز یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ با حضور همکاران آن مرحوم در محوطه صداوسیمای مرکز مازندران برگزار می‌شود.
پس از مراسم وداع، مراسم خاکسپاری پیکر پیشکسوت صداوسیمای مازندران مرحوم کریم سلمانپور ساعت ۱۴ امروز در آرامگاه ملا مجدالدین ساری برگزار خواهد شد.
در پی درگذشت مرحوم کریم سلمانپور پیشکسوت رسانه‌ای استان مازندران، مدیران و چهره‌های فرهنگی استان در پیام‌های جداگانه، این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم و جامعه هنری استان تسلیت گفتند.
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با انتشار پیامی درگذشت این چهره فعال و پیشکسوت حوزه رسانه را تسلیت گفت. در این پیام آمده است: «درگذشت پیشکسوت هنرمند و گوینده توانمند رادیو زنده‌یاد استاد کریم سلمان‌پور را به خانواده آن مرحوم، دوستان و هنرمندان استان تسلیت عرض نموده، غفران الهی را برای آن عزیز تازه سفر کرده و صبرجمیل برای بازماندگان مسالت دارم.»
آقای رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما، دکتر ابراهیمی مدیر کل صداوسیمای مرکز مازندران، حجت الاسلام عالیشاه مدیرکل کمیته امداد استان، عباسعلی رضایی فرماندار ساری و تنی چند از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان ساری در پیام‌های جداگانه درگذشت جانکاه مرحوم سلمانپور پیشکسوت رسانه‌ای استان را تسلیت گفتند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today