ایمنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: سالمندان بالای ۶۰ سال از اولین گروه‌ها برای تزریق دز سوم واکسن کرونا بوده‌اند و در حال حاضر این برنامه برای افراد بالای ۴۰ سال فراهم شده است و این گروه سنی بعد از گذشت حداقل 4 ماه از تزریق دز دوم واکسن کرونا می‌توانند برای تزریق دز سوم مراجعه کنند.

شاهین شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص شیوع سویه جدید «اومیکرون» در دنیا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به وسیله شهروندان، اظهار کرد: جهش ویروس کرونا و شیوع سویه جدید در دنیا وجود دارد، هنوز در کشور این سویه شناسایی نشده است اما باید آمادگی لازم را برای مقابله با این ویروس داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر متأسفانه میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده است و این وضعیت بسیار شکننده است، پوشش سریع واکسیناسیون شهروندان واکسن نزده در استان ضروری است، افراد واکسینه شده‌ای که دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند لازم است برای تزریق دز سوم واکسن اقدام کنند.
شیرانی تصریح کرد: سالمندان بالای ۶۰ سال اولین گروه‌ها برای تزریق دز سوم واکسن کرونا بودند و در حال حاضر این برنامه برای افراد بالای ۴۰ سال فراهم شده است و این گروه سنی بعد از گذشت حداقل 4 ماه از تزریق دز دوم واکسن کرونا می‌توانند برای تزریق دز سوم مراجعه کنند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today