فارس/ فرمانده انتظامی خاش گفت: تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خاش عامل قتل مسلحانه جوانی 19 ساله در سنگان خاش، در کمتر از 12 ساعت شناسایی و دستگیر شد و به جنایت ارتکابی اقرار کرد.

حبیب رازدار، فرمانده انتظامی خاش اظهار داشت: ساعت 17:00 عصر روز پنج شنبه، 11 آذر ماه، در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل در سنگان خاش بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی در صحنه حاضر شدند. 
وی افزود: با حضور مأموران در صحنه، جسد جوانی 19 ساله که از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله کلت کمری قرار گرفته بود روئیت شد. 
فرمانده انتظامی خاش تصریح کرد: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی مشخص شد راننده ناشناس یک دستگاه پژو 405 رو به روی پست بانک سنگان، با شلیک گلوله کلت کمری این جوان  را به قتل رسانده و به سرعت از محل متواری شده است.
رازدار خاطرنشان کرد: بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی عامل این جنایت آغاز و  با سرنخ های به دست آمده در کمتر از 12 ساعت یک نفر مظنون به قتل که جوانی 19 ساله و از اقوام مقتول بود شناسایی و دستگیر شد. 
وی بیان داشت: متهم ابتدا منکر جنایت ارتکابی شد ولی پس از رو به رو شدن با ادله محکم پلیس لب به اقرار گشود و اظهار داشت: در روز حادثه در حالی که یک قبضه کلت کمری به هراه داشته است رو به به روی پست بانک سنگان مقتول را دیده و قصد نشان دادن کلت کمری و آموزش نحوه استفاده از آن به وی را داشته که ناگهان اسلحه شلیک و گلوله به قفسه سینه مقتول برخورد کرده و او نیز از ترس متواری شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش با اشاره به کشف کلت کمری استفاده شده در این قتل طی بازرسی از منزل قاتل اظهار داشت متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. 

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today