ایرنا/ رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: حکم شهردار جدید ساوه از سوی وزارت کشور صادر شده و « امیررضا یوسفیان» به عنوان سکاندار مدیریت این شهر معرفی شد.

احمد حاج‌امینی، رئیس شورای اسلامی شهر ساوه اظهار کرد: حکم شهردار جدید ساوه تا ۲ روز آینده ابلاغ می‌شود و از تاخیر در انتخاب شهردار از مردم عذرخواهی می‌کنیم.
وی گفت: امید است که شهردار منتخب ساوه در رفع مشکلات شهر اهتمام جدی داشته باشد و با افزایش تعامل بین شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری بتواند مسیر توسعه این خطه را هموارتر کند.
رئیس شورای اسلامی شهر ساوه ادامه داد: هم‌افزایی و ارتباط موثر اصحاب رسانه با مجموعه مدیریت شهری زمینه همراهی شهروندان را نیز فراهم کرد که تقویت این تعامل باید در اولویت باشد.
«امیررضا یوسفیان» متولد سال ۱۳۴۲ و دارای مدرک دکترای مدیریت عالی کسب و کار و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است که در کارنامه خود سوابق شهرداری همدان، زنجان، قائمشهر، فامنین و دلیجان را دارد.
وی همچنین در مقطعی دبیر شورای ترافیک استان همدان و مسئولیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان بوده است.
«رضا گلمحمدی گزینه پیشین شورای اسلامی شهر ساوه برای تصاحب کرسی شهرداری بود که این پیشنهاد از سوی کمیته انطباق فرمانداری رد شد.
ساوه دارای ۲۴۰ هزار نفر جمعیت و ۲ منطقه شهرداری است و یکی از مشکلات جدی آن مهاجرت گسترده و ایجاد بیش از ۲۰ سکونتگاه غیررسمی است.


  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today