ایرنا/ رئیس اداره آموزش‌ و پرورش اشنویه گفت: استقبال دانش آموزان این شهرستان از واکسیناسیون کرونا بسیار مناسب بوده و تاکنون ۹۰ درصد از دانش‌آموزان واجد شرایط حداقل یک دز از این واکسن را دریافت کرده اند.

شیرین جهانگیری، رئیس اداره آموزش‌ و پرورش اشنویه اظهار داشت: این شهرستان دارای 6451 دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۸ سال واجد شرایط دریافت واکسن است که ۹۰ درصد از از این تعداد دز نخست را دریافت کرده اند.
وی با بیان اینکه حدود ۷۷ درصد از جمعیت دانش آموزی نیز دز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند افزود: شرایط لازم جهت حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس مهیا شده و کلاس های درس با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آماده برگزاری است.
جهانگیری ادامه داد: طرح واکسیناسیون دانش‌آموزان ۱۲ تا ۱۸ ساله  همچنان ادامه دارد تا کسانی که موفق به دریافت واکسن نشده‌‍‌اند حتما مراجعه کنند و اولویت وزارت آموزش و پرورش حفظ سلامتی دانش‌آموزان است.
جهانگیری گفت: علاوه بر پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا، 4 پایگاه واکسیناسیون در شهر و روستاهای این شهرستان شامل پایگاه های "نالوس"، "آغبلاغ"، "نلیوان" و مرکز تجمیعی "شهدای غزه" برای تزریق واکسن کرونا راه‌اندازی شده است که دانش‌آموزان می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today